Czas

10-11 września 2022
sobota i niedziela

Organizator

Stowarzyszenie Klub Herbaty Zaparzaj
Lista organizatorów

Poznański Festiwal Herbaty Zaparzaj! organizujemy z wielu powodów, których źródło tkwi w naszej miłości do herbaty, jej różnorodności i nieograniczonych możliwościach jej przygotowania.

Z herbacianej pasji zrodziło się pragnienie, by w tym regionie Polski dać możliwość herbacianym pasjonatom na spotkanie, wspólne parzenie i picie herbaty, wymianę herbacianych doświadczeń i myśli.

Misją Poznańskiego Festiwalu Herbaty Zaparzaj! jest podniesienie świadomości herbacianej w Polsce, szeroko rozumianej kultury picia herbaty oraz rzetelna edukacja w temacie prozdrowotnych właściwości herbaty ale także zwrócenie uwagi na społeczny aspekt spotkań przy herbacie jako czynnika pozwalającego na nawiązanie pozytywnych, głębszych relacji międzyludzkich.

Wiemy, że w samym Poznaniu jest znaczna liczba osób kochających herbatę i pragnących konfrontacji z herbaciarzami z innych regionów Polski. Chcielibyśmy, by nasz Festiwal był zarówno doskonałą okazją na miłe spotkania przy czarce herbaty, jak również szansą zdobycia wiedzy o herbacie, o sposobach jej przygotowania a w końcu niepowtarzalną  możliwością degustacji herbat unikatowych, trudno lub w ogóle niedostępnych na polskim rynku.

Do zobaczenia przy czarce herbaty!

Organizator

Partnerzy