Muzyczno – herbaciana podróż do Indii, Nepalu i Chin

Zapraszamy Was do przestrzeni relaksu w dźwiękach i aromacie herbat. Wspólnie wybierzemy się w podróż do Indii dzięki magicznemu brzmieniu sitaru. Następnie zanurzymy się w niesamowitych wibracjach gongów i mis, wprowadzając się w głęboki stan relaksu – odbędziemy podróż do Nepalu oraz Chin. Oczyścimy swoje ciała ze stresu dnia codziennego i zbędnych emocji. Wibracje w odpowiednich częstotliwościach pomogą osiągnąć wewnętrzną harmonię.

W przestrzeń muzycznego relaksu wprowadzi Was Mariusz Czaiński, który od wielu lat prowadzi koncerty relaksacyjne. Tworzy własne aranżacje muzyczne łącząc brzmienia gitary, sitaru, didgeridoo, gongów, mis tybetańskich z muzyką elektroniczną, wplatając elementy naturalnych dźwięków przyrody.

Agata Ożarowska – organizatorka Zaparzaj!, uzależniona od gór, podróży oraz herbaty, fotografka, ornitolożka i założycielka One Cup of Tea – zaparzy dla Was nepalskie i indyjskie herbaty spod Himalajów.

Wiktoria Płonka – miłośniczka parzenia herbaty w terenie, kotów i nie tylko rodzimego folkloru, która na co dzień pracuje w jednej z poznańskich herbaciarni – zapozna Was z herbacianymi smakami Chin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *