Degustacja japońskich herbat – mniej znanych

Brak miejsc / no places left

Zapraszamy na pozostałe punkty programu! / Feel free to check the other events.

(ENGLISH BELOW)

Murat Kornaev

10.09, 14:00-15:00

Wstęp wolny, limit 12 miejsc

zapisy: marta.kaczmarek@zaparzaj.pl

Prosimy napisać w tytule maila: „Japońskie herbaty z Muratem”

Koganemidori, Goishicha, Ishizuchi Kurocha nie każdy Japończyk kojarzy te nazwy, a na naszej degustacji można będzie nie tylko dowiedzieć się co to znaczy, ale też spróbować te herbaty i podzielić się swoją opinią o nich. Zapraszam na herbatę!

Murat Kornaev o sobie

Interesuję się herbatą ponad 20 lat. Obecnie prowadzę sklep-internetowy www.dobrejherbaty.pl, w którym staram się prezentować herbaty, która sam lubię i w rozsądnych cenach. Druga część mojej herbacianej działalności zawodowej, to praca w kawiarni Museum sztuki I techniki japońskiej Manggha, gdzie mam zaszczyt parzyć herbatę dla gości Museum.

Tasting Japanese teas – less popular ones

Murat Kornaev

10.09, 14: 00-15: 00

Free entrance, 12 seats

sign up: marta.kaczmarek@zaparzaj.pl

Please write in the title of your email: Japanese teas with Murat

„Koganemidori, Goishicha, Ishizuchi Kurocha not every Japanese associates these names, and during our tasting you will not only find out what it means, but also try these teas and share your opinion about them. Enjoy tea!”

The founder of the store Dobrejherbaty- Murat Kornaev.

Murat, himself: I have been interested in tea for over 20 years. Currently, I run an online store www.dobrejherbaty.pl, where I try to present teas that I like myself and at reasonable prices. The second part of my tea career is working at the Manggha Museum of Japanese Art and Technology, where I am honored to brew tea for Museum visitors.