Łyk Ciszy – jak doświadczyć wewnętrznej harmonii dzięki herbacie

[dla każdego uczestnika przewidziany jest prezent – niespodzianka!] Autorski warsztat prowadzony przez dwoje terapeutów. Idea Łyku Ciszy wyrasta z połączenia światów herbaty i psychologii. Skupia się na wydobyciu terapeutycznego charakteru spotkań herbacianych. Ważna jest dla nas jakość herbaty, ale jeszcze ważniejszy jest sposób jej przeżywania. Jest to doświadczanie wyjątkowej atmosfery, sprzyjającej wyciszeniu umysłu, wzmocnieniu mięśnia uważności i rozwinięciu zmysłów.
Będzie to spotkanie w kręgu uważności, w trakcie którego będziemy doświadczać herbaty parzonej metodą Gongfu cha. Będziemy uwrażliwiać nasze zmysły na subtelne piękno herbaty.
Formuła warsztatów Łyku Ciszy pozwala doświadczyć medytacyjnej ciszy oraz inspirującego dzielenia się wrażeniami. Atmosfera akceptacji i uważności sprzyja integracji sfery psychicznej i fizycznej.
Będziemy pić wysokiej jakości herbaty, przygotowywanych metodą, która pozwala wydobyć szeroką gamę nut smakowych i zapachowych.
Prowadzenie warsztatów przez wykwalifikowanych specjalistów psychoterapii zapewnia bezpieczeństwo procesu grupowego, który toczy się podczas każdego spotkania grupowego.
Zapraszamy cię na niezwykłą podroż do świata wspaniałych smaków, zapachów i własnego wnętrza. Doświadczysz medytacyjnego rytuału, który wycisza umysł, rozluźnia i uodparnia na stres. Zyskasz nowe spojrzenie na codzienną czynność picia herbaty, która może mieć wymiar terapeutyczny i regulujący życiową energię.
Praktyka „Łyk Ciszy” kształtuje uważność, uaktywnia procesy samoregulacji a w konsekwencji wpływa na poczucie harmonii, spokoju i szczęścia.

Limit: 10 osób

Koszt: 80 zł

Brak miejsc / no places left

Zapraszamy na pozostałe punkty programu! / Feel free to check the other events.

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

Tipi
-
Kamila i Łukasz Drężek