Poznański Festiwal Herbaty Zaparzaj 2021

11-12 września zapraszamy ma 7-mą edycję Poznańskiego Festiwalu Herbaty ZAPARZAJ! do Poznańskiego Ogrodu Szeląg (przy ul. Ugory, przy Warcie).

Po zeszłorocznej edycji online możemy w końcu to powiedzieć: SPOTKAJMY SIĘ NA ŻYWO PRZY CZARCE HERBATY!

W tym roku skupiamy się na LUDZIACH HERBATY. Bez nich herbata nie mogłaby istnieć i gościć w naszych czarkach. Ta edycja to hołd dla społeczności, która sadzi i pielęgnuje krzewy herbaciane, dokonuje jej obróbki, daje pracę innym ludziom na plantacjach, propaguje kulturę herbaty, edukuje, sprzedaje ją, tworzy ceramikę dedykowaną herbacie i wreszcie: PIJE I DZIELI SIĘ HERBATĄ Z INNYMI.

Czekają nas 2 dni upragnionych spotkań z ludźmi herbaty i nie tylko. 2 dni targów herbaty i ceramiki, warsztatów, pogadanek, występów artystycznych, ceremonii, wykładów i lejącej się zewsząd herbaty parzonej przez ludzi dla ludzi.

Jeśli chciałbyś współtworzyć program lub przygotować własne stoisko wystawiennicze zapraszamy do kontaktu agata.ozarowska@zaparzaj.pl
marta.kaczmarek@zaparzaj.pl

Wszystkie inne wątpliwości rozwiejemy odpowiadając na maile skierowane na kontakt@zaparzaj.pl lub wiadomości na naszym facebooku lub instagramie.

Wydarzenie na Facebooku

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *