Marzec pełen herbacianych wydarzeń!

Mamy wiele herbacianych wydarzeń w planach! Obserwuj nasze wydarzenia na Facebooku by być zawsze na bieżąco lub zapisz się na nasz newsletter jako sympatyk Klubu.

Czy mogę przyjść na jakieś spotkanie?

Otwarte i darmowe spotkania Pod Lampionami odbywają się zazwyczaj w ostatni poniedziałek miesiąca w herbaciarni od 18 do 20. Zwracamy Twoją uwagę na to, że liczba miejsc w tylnej sali lokalu jest ograniczona. Ściany nie są z gumy, a zainteresowanych osób jest więcej niż miejsca, dlatego wprowadzamy zapisy wcześniej.

Spotkania to luźne rozmowy o herbacie, parzenie w stylu najczęściej wschodnim i małe degustacje. Można przyjść ze swoimi naczyniami i herbatą i parzyć. Niekiedy podajemy temat wiodący dla tych wydarzeń. Informacje o tym możecie znaleźć w razie czego na Facebooku.

Podczas spotkania można sobie zamawiać ciasta i inne rzeczy z menu, bo przecież jesteśmy w normalnej herbaciarni. Pamiętajmy wychodząc uregulować rachunek.

Spotkania w terenie odbywają się bez zapisów. Warto zabrać na nie przynajmniej czarkę do picia herbaty. Mile widziany jest wrzątek, bo to zawsze główny czynnik ograniczający ilość herbaty, którą będziemy mogli zaparzyć.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *