Medytacja: O duszy i żywiołach przy herbacie

Iwona Ksiądzyna

11.09, 10:30-12:00

Wstęp wolny 

Połącz się z czteroma żywiołami, a wszystkie siły wszechświata
połączą się, by przywrócić życiu równowagę, harmonię i aktywować połączenie z duszą. 

Powietrze. Woda. Ogień. Ziemia.
Umysł. Emocje. Dusza. Ciało.

Poprzez wieki żywioły były utożsamiane ze stanem równowagi w naturze i postrzeganiem świata przez pryzmat całości. Starożytne ludy wiedziały, że w każdym z żywiołów istnieją wzorce energii, które przenikają cały wszechświat. Egipscy mędrcy głęboko wierzyli, że medytowanie z czteroma żywiołami umożliwia dogłębne zrozumienie życia. Wspaniały poeta suficki, Rumi, pisał, że cztery żywioły stanowią fundament życia i wywierają głęboki wpływ na ludzką psychikę i ludzkiego ducha. 

Dla wszystkich dawnych ludów cztery żywioły oznaczały połączenie oddzielnych kawałków siebie i rzeczywistości w spójną całość. Przez całą historię świat był dla nich przesycony życiem duchowym. 

Niestety, w dzisiejszych czasach nie rozpoznajemy w żywiołach tych duchowych istot. Nie komunikujemy się z nimi i nie mamy z nimi relacji. Choć ta zmiana w postrzeganiu świata przyniosła nam ogromne odkrycia naukowe, my utraciliśmy poczucie naszego miejsca w kosmosie. 

Miło mi będzie Cię gościć na medytacji czterech żywiołów, podczas której zaprosisz żywioły do swojego życia i zainicjujesz relację z nimi.  Żywioły to potężne siły, które łączą nas wszystkich i wspomagają proces głębokiego wewnętrznego oczyszczenia. Ten proces pozwoli Ci na głęboki kontakt zarówno ze światem, który Cię otacza, jak i z twoim światem wewnętrznym. To doświadczenie na zawsze zmieni Twoją perspektywę patrzenia na siebie, ludzi i cały otaczający Cię świat. 

Porozmawiajmy także o duszy, jak być świadomym jej podszeptów, jak się z nią komunikować i jak pogodzić życie duchowe-wewnętrze z życiem zewnętrznym. 

Pozwól sobie na przyjęcie darów i mocy
jakie mają dla Ciebie cztery żywioły natury.

Iwona Ksiądzyna

Soul Coach®. Coach relacji.
Na drodze mojego rozwoju osobistego i duchowego przechodziłam przez różne punkty zwrotne. Moja podróż duchowa rozpoczęła się od głębokiego kryzysu życiowego – rozwodu i problemów zdrowotnych. Później doświadczyłam mobbingu w pracy i innych toksycznych relacji. Dziś wiem, że szczególnie trudne doświadczenia niosą ze sobą ogromy potencjał. Takie wydarzenia zmuszają nas do zatrzymania się, zagłębienia się w nas samych, odkrycia naszych ograniczeń i często do połączenia z naszą duszą. Tak właśnie było u mnie, ale dziś wiem, że rozwój duchowy może odbywać się w miłość, radości i spokoju, bez bólu i cierpienia. Duchowa podróż ostatecznie pozwala na doświadczenie bezwarunkowej miłości. Ta podróż, ukształtowała mnie taką, jaką jestem.

Odważną, pewną siebie, szanującą siebie i innych ludzi, potrafiącą odróżnić prawdę od kłamstwa i żyć w zgodzie ze sobą.  

 Towarzyszę innym w procesie łączenia się ze swoją duszą. Pracuję metodą Soul Coachingu®, który pomaga pozbyć się mentalnego, emocjonalnego i fizycznego bałaganu, aby ostatecznie móc usłyszeć podszepty duszy.  

W swojej praktyce coachingowej wykorzystuje wiedzę także z innych dziedzin: neuronauki, psychologii pozytywnej, psychologii behawioralnej i coachingu. Tą wiedzę łączę z nurtem nowej duchowości.

Jestem także coachem relacji i autorką programu Kod Miłości. Pomagam kobietom aktywować swój miłosny potencjał, znaleźć wymarzonego partnera i stworzyć długotrwały, głęboki i satysfakcjonujący związek. Stworzyłam mapę, w której prezentuję trzy poziomy miłości, zasady wspierające rozwój duchowy oraz instrukcje podpowiadające jak przekroczyć ograniczenia i zdobyć spełnienie w miłości. 

Więcej informacji na kodmilosci.pl

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

Scena
-
Iwona Ksiądzyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *